Pradžia

Esame Estijos bankas, kuris teikia savo paslaugas Lietuvoje daugiau nei 9 metus. Mes siūlome profesionalias vertybinių popierių prekybos ir turto valdymo paslaugas.

Iš kitų bankų mes išsiskiriame tuo, jog suteikiame didžiausią dėmesį investicijoms. Jau kelerius metus iš eilės LHV bankas yra trečias didžiausias brokeris Nasdaq OMX Baltijos šalių biržose, kuriam trečius metus iš eilės buvo suteiktas prestižinis „Baltijos biržų metų nario“ apdovanojimas.

Mūsų tikslas yra padrąsinti žmones investuoti ir įgyti daugiau žinių apie investavimą. Mes kiekvienais metais rengiame seminarų ciklą ir vykdome virtualų investicinį žaidimą „Biržos ryklys“. Taip pat valdome „Finansų portalą“, kuriame galite rasti naujienas ir apžvalgas, susijusias su akcijų rinkomis ir kitomis finansinėmis naujienomis.

Pagrindinis mūsų privalumas yra individualus požiūris į kliento tikslus ir poreikius. Mūsų patyrę darbuotojai visada padės klientams, žengiantiems vertybinių popierių rinkose pirmuosius žingsnius, taip pat suteiksime aukščiausio lygio paslaugas profesionalams, kurie prekiauja sudėtingais finansiniais instrumentais.

Kviečiame tapti mūsų klientais ir patiems tuo įsitikinti.

Atsidaryti sąskaitą

Trumpa LHV istorija

1999 m. du Hansabank steigėjai Rain Lõhmus ir Andres Viisemann įkūrė investicinių paslaugų bendrovę AS Lõhmus, Haavel & Viisemann, kuri tapo banku 2009 m.

LHV banko skyriai yra Vilniuje, Taline ir Tartu. LHV dirba daugiau negu 300 darbuotojų. Mūsų paslaugomis naudojasi daugiau negu 90 000 klientų. Taip pat esame trečias pagal rinkos dalį pensijų fondų valdytojas Estijoje.

1999 Įkurta investicinė įmonė AS Lõhmus, Haavel & Viisemann.
2000 Atidaryta pirma investicinė sąskaita. Surengtas pirmas virtualus investicinis žaidimas (dabar „Biržos ryklys“).
2001 Pradėti organizuoti pirmieji investicijų seminarai.
2002 Atidarytas skyrius Rygoje. Įsteigti LHV pensijų fondai.
2003 Pristatyta „LHV Trader” prekybos platforma.
2005 Atidarytas skyrius Vilniuje.
2006 Investicinis žaidimas „Biržos ryklys“ pradėtas organizuoti visose Baltijos šalyse. Įmonių konsultacijų padalinys atskirtas nuo visos įmonės.
2007 Sukurtas naujas LHV ženklas vietoje Lõhmus, Haavel & Viisemann. Įsteigti nauji fondai „LHV Pasaulio akcijų fondas“ ir „LHV Kylančios Europos Alfa fondas“.
2008 Įkurtas fondas „LHV Persijos įlankos fondas“.
2009 Gegužės 6 d. gauta licencija teikti banko paslaugas, sukurtas naujas vardas AS LHV Pank. Pradėtos teikti indėlių ir verslo paskolų paslaugos.
2010 Pradėtos teikti mokėjimo pavedimų paslaugos Estijoje. Pradėta teikti paslaugas Helsinkyje. Atidarytas naujas skyrius Tartu mieste.
2011 Pristatyta „LHV Broker” prekybos platforma. LHV bankui įteiktas Nasdaq OMX Baltijos biržų “Metų nario” apdovanojimas.
2012 LHV bankas gauna Nasdaq OMX Baltijos biržų “Metų nario” apdovanojimą.
2013 Trečius metus iš eilės LHV bankas gauna Nasdaq OMX Baltijos biržų “Metų nario” apdovanojimą.

AS LHV Pank turi kredito institucijos veiklos licenciją, suteiktą Finansų priežiūros institucijos (Sakala 4, 15030 Talinas, Estija, telefonas 668 0500, e-paštas info@fi.ee) remiantis 2009 m. gegužės 6 d. Valdybos rezoliucija Nr. 4.1-1/37.