• Portfelio valdymas

Individualus ir įpareigojantis

Portfelio valdymo paslauga yra skirta žmonėms, kurie vertina savo laiką ir ekspertų patirtį. Portfelio valdymo atveju, mes geriau daugiau dėmesio skiriame keliems, negu mažai dėmesio daugumai. Toks požiūris leidžia mums pasiūlyti geriausias paslaugas ir garantuoja investicijų sėkmę.

Asmeniniai santykiai

Su Jumis visada bendraus asmeninis jūsų portfelio valdytojas. Portfelio valdytojas visada turės laiko išklausyti jūsų pasiūlymus, kaip geriau didinti jūsų turto vertę. Mes tikime, kad jūsų siekiai ir mūsų žinios suteiks galimybę mums pasiekti geriausius rezultatus.

Sinergija

Jūsų investicijos bus valdomos viso LHV banko. Pinigų investavimo principai yra nustatomi LHV banko investicijų komiteto, kur analitikai ir ekspertai, turintys gilias žinias įvairiose srityse, dalinasi savo patirtimi ir žiniomis. Tai reiškia, kad mes galime pastebėti visas grėsmes ir galimybes laiku, o tai garantuoja, kad mūsų priimti sprendimai bus geriausi.

Įsipareigojimas

Portfelio valdymo paslauga teikiama nuo 100 000 eurų. Investuojant tokią pinigų sumą reikia didelio susikaupimo, laiko ir teisingų sprendimų. Jūsų portfelio valdytojas bus įsipareigojęs didinti jūsų turto vertę.

Stilius

Mums svarbu investuoti pinigus visame pasaulyje, nes tokiu būdu būtų apsidrausta nuo bet kokios rizikos. Visada yra regionų ir sektorių, kurie vystosi greičiau nei kiti – mums tik tereikia juos surasti.

Kryptis

Aktyvus portfelio valdymas leidžia mums didinti jūsų turtą, o subalansuotos investicijos leidžia išlaikyti jūsų kapitalo vertę sunkiais laikais. Tinkamą balansą įmanoma rasti ir akcijų portfeliuose, tačiau rizika yra didesnė. Kaip bebūtų, didesnė rizika reiškia ir didesnes tikėtinas pajamas.